Viltspår 2009

Datum Plats Namn Klass Pris Not
2009-03-24 Västra SBAK Tussbergets Skrållan Anlagsklass GK
2009-04-08 Katrineholm SDK Lucia Del Alto Norte Anlagsklass GK
2009-04-13 Blötberget SVSHK Calmigos Carizma Anlagsklass GK
2009-04-25 Blötberget SVSHK Calmigos Carizma Öppenklass 1:a
2009-04-26 Kil SSRK Beccaneas Baccus Ordinarie öppenklass 1:a
2009-04-27 Ludvika SSRK Calmigos Carizma Öppenklass 1 :a
2009-05-02 Småland SVTK Alfonso Ordinarie öppen klass 2:a
2009-05-03 Gävleborg SVTK Aqualines K´Laguna Grande Ordinarie öppenklass 1:a
2009-05-22 Västra SBAK Tussbergets Skrållan Anlagsklass GK
2009-05-22 Ramita De Palma Carlos Anlagsklass GK
2009-05-22 Västra SBAK Zorrazo Ni Casio Anlagsklass GK
2009-05-23 Kronoberg SVTK Alfonso Ordinarie öppenklass 1:a
2009-05-23 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 3:e
2009-05-30 Dalarna SVTK Calmigos Carizma Ordinarie öppenklass 1:a SVCH
2009-05-31 Hofors SSRK Aqualines K´Laguna Grande Ordinarie öppenklass 1:a
2009-06-08 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1:a
2009-06-10 Bergslagen SGK/BGK Italiano De Gaidovar Anlagsklass GK
2009-06-13 Västra SBAK Tussbergets Skrållan Öppen klass 1 :a
2009-06-13 Västra SBAK Zorrazo Ni Casio Öppenklass 1:a
2009-06-13 Västra SBAK Tussbergets Skrållan Öppenklass 1:a SVCH
2009-06-14 Västra SBAK Tussbergets Skrållan Öppen Klass 1 :a
2009-06-22 SVTK / ÖSVTK Perro Rizados Armando Ordinarie öppenklass 2:a
2009-06-23 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1:a HP
2009-06-23 Leksand Aqualines K`Laguna De Medina Öppenklass 1:a
2009-06-29 Gålö Calmigos Caramella Anlagsklass GK
2009-07-02 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1:a
2009-07-12 Blötberget SVSHK Flamenco Öppenklass 1:a
2009-07-14 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1:a SVCH
2009-07-15 Blötberget SVSHK Flamenco Öppenklass 1:a
2009-07-15 Blötberget SVSHK Zorrazo Ronda Öppenklass 1:a
2009-07-16 Blötberget SVSHK Zorrazo Ronda Öppenklass 1:a
2009-07-20 Olika platser Italiano De Gaidovar Öppenklass 2:a
2009-07-21 Västra SBAK Tussbergets Skrållan Öppenklass 1 :a
2009-07-21 Västra SBAK Tussbergets Skrållan Öppen klass 1:a
2009-07-26 Ludvika Flamenco Öppenklass 2:a
2009-07-26 Ludvika Zorrazo Ronda Öppenklass 2:a
2009-08-01 Uppland Costosa Anlagsklass GK
2009-08-08 Dalarna Flamenco öppenklass 0:a
2009-08-08 Dalarna Zorrazo Ronda Öppenklass 1:a SVCH
2009-08-09 Gustafs Zorrazo Ronda Öppenklass 1:a
2009-08-14 Dalarna Bibords Adolfa Anlagsklass GK
2009-08-15 Piteå Fanfarrian Nenacorsetti Anlagsklass GK
2009-08-15 Piteå Tasseriet Beyla Av Niebla Anlagsklass GK
2009-08-16 Leksand Aqualines K`Laguna De Medina Anlagsklass GK
2009-08-23 Hofors SSRK Aqualines K´Laguna Grande Öppenklass 1 :a
2009-08-23 Årsunda Aqualines K`Laguna De Medina Öppenklass 1:a
2009-08-28 Hofors SSRK Aqualines K´Laguna Grande Öppenklass 1 :a
2009-09-21 Knäred Aberlours She Belongs To Me Anlagsklass GK
2009-09-27 Årsunda Aqualines K`Laguna De Medina Öppenklass 1:a SVCH
2009-09-27 Östergötland Fabulous Fur´s Cabrales Anlagsklass GK
2009-09-28 Hofors SSRK Aqualines K´Laguna Grande Öppenklass 1 : a
2009-10-03 Hallsberg Zorrazo Ronda Öppenklass 2:a
2009-10-07 Västerbotten Zorrazo Delightful Chilli Anlagsklass GK
2009-10-09 Falun Aqualines K`Laguna De Medina Öppenklass 2:a
2009-11-22 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1 :a
2009-11-22 Syd Bite Anlagsklass GK
2009-12-05 Bjursås Zorrazo Ronda Öppenklass 2 : a
2009-12-06 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1 : a HP
2009-12-12 Falun Zorrazo Ronda Öppenklass 1 . a
2009-12-13 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1 : a
2009-12-31 Södra SBAK Eyeball´s La-X-Isadora Öppenklass 1 :a