Lokalombud

Nedan följer en lista över våra lokalombud runt om i landet. Framför allt
anordnas regelbundna träffar men även andra arrangemang som kurser och föreläsningar anpassade för SPDAEK’s medlemmar. Alla evenemang som lokalombuden planerar in hamnar i våran kalender som du hittar här.
Välkommen att kontakta mig om du har några frågor eller kanske själv är intresserad av att bli lokalombud. Information om vad som innebär att vara lokalombud hittar du här.

ANSVARIG FÖR LOKALOMBUDEN  Personlig presentation
Malin Sone
Telefon: 0705-644 226
epost: malin.sone@perroklubben.se

UPPSALA

Sandra Garborg
Mobil: 070-7433981.
epost: sandra@garborg.se
Personlig presentation

NORRBOTTEN

Ulrika Bejker
Mobil: 070-6687506
Epost: Ulrika.bejker@telia.com

STOCKHOLM

Nina Valerie
Mobil: 070-8646800
Epostadress: nina.valerie@mac.com

SKÅNE

Louise Medin, Helsingborg
Mobil: 072-2111779
Epost: lollo.hbg@hotmail.com
Personlig presentation

VÄSTRA GÖTALAND

Kicki Ståhl, Trollhättan
Mobil: 070-6952942
epost: christinastahl@telia.com

DALARN

Anna Nygårds
Mobil: 073-0533623
Epost: annanyg72@gmail.com

ÖREBRO

Beatrice Erestam
Mobil: 072-2393363
Epost: kontakt@erestamshundskola.se
Personlig presentation

JÄMTLAND

Fanny Grönlund, Östersund
Mobil: 070-6221082
epost: fanny_m_l@hotmail.com

SMÅLAND

Anne Wallentorp
Mobil: 076-2180073
Epost: anne@hundresponsingelstad.se
Personlig presentation

GÄVLEBORG

Carina Sundberg
Mobil: 073-0932542
Epost: Zalgado1@gmail.com
Personlig presentation

BLEKINGE

Margareta Engstrand Wallin
Mobil: 070-5824472
epost: margareta.engstrandwallin@bwm.se
Personlig presentation

KALMAR

Linda Carlsson
Mobil: 070-5721853
Epost: storaklobo@hotmail.com

Nedanstående län saknar lokalombud. Är du sugen på att bli lokalombud, kontakta Malin Sone Telefon: 0705-644 226 eller epost: malin.sone@perroklubben.se !!

VÄSTERBOTTEN

VÄRMLAND

VÄSTMANLAND

SÖDERMANLAND

VÄSTERMANLANDS

GOTLAND

HALLANDS

JÖNKÖPING

 

 Information om vad som innebär att vara lokalombud hittar du här.